Časté otázky

Čo je Škola Breaku?

Sme tanečná škola zameraná výlučne na break dance. Sídlime v Bratislave. Vybrať si môžeš z 2 pobočiek (Dúbravka alebo Petržalka).

 

Kedy a kde sú tréningy?

  • Dúbravka – utorok/štvrtok (začiatočníci » 14:50 – 15:50, stred » 15:50 – 16:50, pokročilí » 16:50 – 18:15)
  • Petržalka – pondelok/streda (začiatočníci » 15:00 – 16:00)

 

Pre koho je určená Škola Breaku?

Škola Breaku je vhodný výber pre dievčatá aj chlapcov od 6 rokov. Ak máš rád hudbu, pohyb a tanec, bola by škoda to aspoň nevyskúšať.

 

Koľko sa platí?

 35 eur/mesiac (prvý tréning je skúšobný a je úplne zadarmo).

 

Čo si mám priniesť na tréning?

U nás to funguje tak, že tanečník si sám určí v čom sa cíti dobre (tepláky, rifle, tričko, košeľa, tielko…v čom chce tancovať je na ňom). Treba myslieť aj na pitný režim.

 

Kto učí v Škole Breaku?

Skúsený lektor ti ušetrí veľa času a energie. V Škole Breaku učia tanečníci s viac ako 10 ročnou praxou. Viac o lektoroch nájdeš tu > LEKTORI

 

Čo sa v Škole Breaku naučím?

Radi ti odovzdáme všetky naše dlhoročné skúsenosti. Naučíme ťa základné tanečné kroky, históriu, ale aj zložité a obľúbené „breakdance“ triky.

Break prináša do života tanečníka veľkú škálu pozitívnych aspektov. Záleží iba na ňom ako ich zúročí. Disciplína, kreativita, ovládnutie stresu, fyzická kondícia, dosahovanie cieľov, sebavedomie atď… Všetko čo sa naučíš na tréningoch, súťažiach, vystúpeniach, hravo prenesieš aj do bežného života.

 

Je to iba o tréningoch?

Tréningami sa to samozrejme nekončí. Najväčšia sranda začína na vystúpeniach, workshopoch, tanečných táboroch a súťažiach, ktoré pravidelne organizujeme. Taktiež fungujeme aj cez letné prázdniny (tábory a špeciálne „DRILL“ tréningy na zlepšenie sily, techniky a kondície).

 

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa dá  počas celého roka (platí do vyčerpania kapacity v sále, maximálny počet tanečníkov na 1 kurz je cca 15).

Postup:

 1: Vyber si jednu z našich pobočiek v Bratislave

(Dom kultúry – Dúbravka, Saratovská 2/A, alebo  PENGYM –  Petržalka, Wolkrová 47)

 2: V prípade záujmu nám napíš e-mail, alebo zavolaj a dohodni si skúšobnú lekciu (skúšobná lekcia je zadarmo).

(e-mail – dexter@skolabreaku.sk, tel.č –  0948 161 489)


slovnik-pre-zacninajucich-tanecnikov